Návštěva Městské knihovny Lovosice - 3/2019

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY!!!
5.3.2019

Vloženo: 1.1.2016 | Zobrazeno: 1866x |

Základní škola praktická sídlí na adrese Mírová 225/2, 410 02 Lovosice. V budově naší školy najdete 1. - 9. ročník základní školy praktické, třídu speciální, přípravný stupeň ZŠ a školní družinu.

Základní škola praktická je určena dětem s lehkým mentálním postižením a je vhodnou variantou při nezvládnutí učiva běžné základní školy. Do speciálních tříd jsou zařazovány děti se středně těžkým mentálním postižením, které nezvládají učivo základní školy praktické.

Žáci mají možnost navštěvovat zájmové útvary:

• Keramický kroužek ( Mgr. Monika Doleželová)
  • Pěvecký kroužek ( Mgr. Olga Kolibárová)
  • Angličtina ( Mgr. Vladislava Štarhová)
  • Počítače ( Mgr. Oskar Müller)
  • Sportovní kroužek ( Mgr. Dalibor Preis)
  • Ekologický kroužek ( Mgr. Alena Hladká)
  • Tvořílek (Naďa Trnková)
  • Hudebně pohybový kroužek (Lenka Hajná, Pavlína Rezbariková)

Ve škole je zřízena logopedická poradna.

K vybavení školy patří velká zahrada se školním pozemkem a hřištěm. V budově školy mohou žáci využívat tělocvičnu, dvě cvičné kuchyně, počítačovou učebnu, učebny s interaktivními tabulemi, dvě školní dílny a keramickou dílnu. Škola má k dispozici plavecký bazén, zimní stadion a lehkoatletický stadion zdarma od města Lovosice.