Informace Tady nic není :-(

Vloženo: 25.1.2017 | Zobrazeno: 1239x
V současné době je zařízení zapojeno do následujících projektů:

Škola využila nabídky zaměstnání asistentů pedagogů od 1. září 2017, kteří byli proškoleni v rámci projektu Práce a rodina - registrační číslo: CZ.03.1.51/0.0./0.0./16_061/0003343 - a získali tak odbornou způsobilost k vykonávání profese asistenta pedagoga.

Naše škola realizuje projekt s názvem Odpolední učení hrou, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0004139, podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Doba realizace projektu je od 1. 2. 2017 do 31. 1. 2019.

Projekt je zaměřen na extrakurikulární rozvojové aktivity ZŠ:

-          Čtenářský klub pro žáky ZŠ

-          Klub zábavné logiky a deskových her pro žáky ZŠ

-          Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem

Hlavním cílem projektu je zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků ZŠ v klíčových

kompetencích.

Tento projekt je spolufinancován EU.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.