Tvoření pro maminky
16.5.2019

Malá kopaná a atletický čtyřboj
16.5.2019

Na silnici bezpečně a v pohodě
16.5.2019

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ DO PRVNÍHO ROČNÍKU PRAKTICKÉ ŠKOLY DVOULETÉ PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020
25.4.2019

K nahlédnutí zde >>

VÝSLEDKY ZÁPISU DO PRVNÍHO ROČNÍKU PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020
18.4.2019

K nahlédnutí zde >>

Vloženo: 1.1.2016 | Zobrazeno: 2256x

Základní škola praktická sídlí na adrese Mírová 225/2, 410 02 Lovosice. V budově naší školy najdete 1. - 9. ročník základní školy praktické, třídu speciální, přípravný stupeň ZŠ a školní družinu.

Základní škola praktická je určena dětem s lehkým mentálním postižením a je vhodnou variantou při nezvládnutí učiva běžné základní školy. Do speciálních tříd jsou zařazovány děti se středně těžkým mentálním postižením, které nezvládají učivo základní školy praktické.

Žáci mají možnost navštěvovat zájmové útvary:

• Keramický kroužek ( Mgr. Monika Doleželová)
  • Pěvecký kroužek ( Mgr. Olga Kolibárová)
  • Angličtina ( Mgr. Vladislava Štarhová)
  • Počítače ( Mgr. Oskar Müller)
  • Sportovní kroužek ( Mgr. Dalibor Preis)
  • Ekologický kroužek ( Mgr. Alena Hladká)
  • Tvořílek (Naďa Trnková)
  • Hudebně pohybový kroužek (Lenka Hajná, Pavlína Rezbariková)

Ve škole je zřízena logopedická poradna.

K vybavení školy patří velká zahrada se školním pozemkem a hřištěm. V budově školy mohou žáci využívat tělocvičnu, dvě cvičné kuchyně, počítačovou učebnu, učebny s interaktivními tabulemi, dvě školní dílny a keramickou dílnu. Škola má k dispozici plavecký bazén, zimní stadion a lehkoatletický stadion zdarma od města Lovosice.