Informace Tady nic není :-(
Rozpočet a střednědobý výhled

Bezpečnostní opatření ve škole

Vloženo: 19.1.2024 | Zobrazeno: 167x

V souladu s pokyny Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, vydávám následující opatření vedoucí ke zvýšené bezpečnosti žáků a dospělých ve škole.

Informace pro rodiče a ostatní návštěvníky školy: budova ZŠ praktické a Praktické školy dvouleté, Mírová 225/2, 410 02 Lovosice

1) Do budovy školy žáci vstupují od 7:35 hod. bez doprovodu dospělých

2) Po skončení vyučování žáci odchází hlavním vchodem. Na děti čekají rodiče před budovou školy.

3) Zvažte nutnost návštěvy školy v průběhu vyučování.

4) Během vyučování je budova školy uzamčena. U hlavního vchodu je zvonek, po otevření pracovníkem školy nahlásí návštěva své jméno, důvod návštěvy a za kým ze zaměstnanců jde.

5) Případné konzultace s vyučujícími si vždy dohodněte předem, nejlépe na dobu po vyučování na telefonním čísle: 777 060 829.

6) Školní družina - pokud dítě odchází ihned po obědě domů samo, musí předem předat rodič podepsané potvrzení o jeho odchodu vychovatelce ŠD. Rodiče čekají na své dítě u vchodu do ŠD.

7) Žáci mají přísný zákaz vpouštět do školy jakoukoliv cizí osobu.

Platnost opatření: od 1. 1. 2016

Mgr. Jan Preiss, ředitel školy

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.