Ozdravný pobyt – Poslův mlýn Doksy
29.6.2021

V pondělí 21. 6. 2021 jsme vyrazili na ozdravný pobyt do Poslova mlýna v Doksech.

Ozdravný pobyt – Poslův mlýn Doksy

Vloženo: 29.6.2021 | Zobrazeno: 16x

Celkem jelo 10 dětí a 2 paní učitelky. Celá škola v přírodě byla nádherná. Navštívili jsme hrad Bezděz, zámek v Doksech, Máchovo jezero, Staré Splavy a chatovou osadu Borný. Jako každý rok jsme výtvarně ztvárnili trička, hráli sportovní a společenské hry, na hradě Bezděz jsme objevili poklad. Potkali jsme finalistu ze SuperStar Filipínce Bryana Gandolu a vyfotili se s ním. Také jednou večer jsme šli stezku odvahy. Vše jsme zaznamenávali do deníčku, abychom doma rodičům vše povyprávěli. Za celý týden jsme celkem nachodili 67 km. Všem se moc líbilo a těší se na další školu v přírodě.

V Lovosicích 28. 6. 2021

Mgr. Monika Doleželová